Turnaj mladších žáků – čtyřky

Obě družstva jela do Benátek s jasnými úkoly. Áčko mělo obhájit prvenství z prvního turnaje, Béčko se mělo pokusit zvítězit v zápase ve skupině.

Áčko postupně porazilo Benátky B, Kralupy, Odolenou Vodu B a poté i Odolenou Vodu A vždy  2:0, vyhrálo skupinu, ve finále porazilo Benátky A také 2:0 a celý turnaj opět vyhrálo . !!! Po vítězství zazněla v hale hymna kladenských volejbalistů-paráda !!

Béčko sice bojovalo, ale srážely je nevynucené chyby. Všechna utkání ve skupině prohráli rozdílem několika bodů. Konce jednotlivých setů jsme prostě nezvládli. V zápase o pořadí jsme také neuspěli a prohráli s Odolenou Vodou  B 1:2.

Turnaje čtyřek jsou brány jako herní příprava na šestkové turnaje mladších i starších žáků. Do hry se zapojí všichni hráči, ne všichni ale bojují naplno a se zápalem, bohužel. Zlepšíme to v příštím turnaji v prosinci v Odolené Vodě?

Sestava Á týmu:  Pavel Gottesman, Jakub Miškovský, Adam Kubelka, Vojta Lorenc a David Drozd, nejlepší hráč Pavel Gottesman.

Sestava B týmu: Vítek Kuba, Honza Švorc, Miki Heřman, Vojta Hajník, Filip Brůha a David Pergl,  nevíce bojoval Filip Brůha.

Zdraví Vás

Josef Duka

Start a Conversation

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *